Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar kirurgia Senera Hoxha. Senera, ka bërë në moshë shumë të re “botox” dhe për këtë thotë se nuk është bërë pishman. Po ashtu ajo zbuloi dhe reagimin e nënës së saj, teksa i pa fytyrën e ngrirë për shkak të ndërhyrjes. “Je bërë si kallçuk”, i ka thënë mamaja mjekes.

“Ka qenë botoxi ndërhyrja e parë në moshën 25 vjeçe. Herën e parë ka qenë e plotë, kam bërë dozë të plotë, ngriva shumë, ngriva goxha, më thoshte mami je bërë kallçuk”, tha Senera.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel