Veshjet e guximshme që tregojnë më shumë se ç’duhet, rastet kur Ivanka Trump ka ‘lënë nam’ (FOTO)

25/05/2020 20:44

Ajo është e bukur dhe mjaft e suksesshme.

E bija e Donald Trump, Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes me stilin e saj unik, por ndodh që herë pas here ajo të guxojë më tepër me veshjen.

Dhe në këto raste, nëna e 3 fëmijëve ka shkaktuar debate të forta në media. Më poshtë po ju tregojmë disa nga veshjet me të guximshme të Ivanka Trump.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel