Vig Poppa dhe bashkëshortja e tij do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë reperi duke postuar një foto të gruas së tij me barkun e rrumbullakët.

“Së shpejti…do të jem Papi 2.0” -shkruan ai në diçiturën e fotos që ka marrë qindra urime nga fansat dhe kolegët.

Çifti janë prindër të një djali 3-vjeçar me emrin Domi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Top Channel