Mathilde dhe Pauline, binjaket seksi që po “çmendin” Francën!

24/05/2020 19:49

Quhen Mathilde dhe Pauline Tantot dhe janë dy binjake të mrekullueshme që në Francë po “shpërthejnë”. Në rrjetet sociale kanë mbi 10 miljonë ndjekës dhe të dyja sëbashku i kanë dhënë jetë një linje bikinish ku dëshmojnë edhe format e tyre perfekte.

Gjithçka ndërmjet pozave sensuale dhe shkrepjeve të nxehta. Të pagëzuara me emrin “Bombat e Bordosë”, dy 26-vjeçaret shpesh janë ftuar edhe në party të organizuara në Paris nga Neymar ku kanë lenë shenjën e tyre.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel