“I doli sheshit”/ Partnerja e Ronaldos zbulon pa dashur zonën intime

24/05/2020 23:10

Georgina Rodriguez ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, është shfaqur në një foto familjare në pishinë, por pa dashur ka zbuluar më shumë se ç’duhet.

Bukuroshja spanjolle ka zbuluar zonën intime dhe ky detaj është vënë re nga ndjekësit e vëmendshëm në rrjete sociale.

Epo, Georgina dinë si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

FOTO GALERI
2/29

Top Channel