Dorina Mema: Vajza shiti fustanet për 24 orë, nxori lekët e shkollës

24/05/2020 20:13

Modelja e fitness-it Dorina Mema është shprehur në “E Diell” se vajza e saj është shumë e zonja edhe pse vetëm 18 vjeç dhe këtë e ka dëshmuar këtë gjë.

Këtë periudhë në karantinë vajza e modeles ka marrë të gjitha fustanet me etiketë në raftin e mamasë dhe i ka tregtuar online. Modelja shtoi se e bija brenda 24 orëve, i kishte shitur të gjitha fustanet dhe nxori lekët e shkollës.

“Kam një fëmijë të zonjën, mori fustanet me etiketë në raftin tim dhe i shiti online. Për 24 orë i nxori lekët e shkollës”, tha Dorina.

Top Channel