Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

Pak djallëzi në çdo shenjë horoskopi, mësoni anën e errët të shenjës suaj

22/05/2020 10:21

Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errët e çdo shenje horoskopi, referuar astrologes britanike Stella Hyde.

Ajo shpjegon që shenjat e horoskopit kanë dhe anët negative të tyre. Për shembull a e dinit që mëkati i preferuar i Demit është lakmia dhe se janë lindur për të qenë manjatë të pasurive të patundshme.

Apo se mëkati i preferuar i peshqve është zilia dhe se janë të lindur për tu bërë lider në çdo fushë të jetës.

Mësoni anën e errët të shenjës suaj.

FOTO GALERI
1/12
Dashi i papjekur! Shenja më impulsive e horoskopit, Dashi, është aq impulsiv sa që nuk arrin të bëj asgjë pa e menduar njëherë mirë. Nëse ai vendos diçka do ta bëjë edhe sikur më vonë do të pendohet. Adoleshentët e kësaj shenje janë gjithmonë të shqetësuar, kapriçozë dhe kërkojnë të shtrojnë autoritet të madh. kërkojnë që të fitojnë me çdo kush kur bëhet fjala për konkurrencë. Mëkati më i preferuar që kanë është zemërimi.

Top Channel