Këngëtarja shumë e dashur e publikut Aurela Gaçe është përfshirë dje në një incident të vogël me makinë që e ka marrë me shumë humor dhe sportivitet.

Teksa ishte duke parkuar, makina e saj u përplas me trotuarin duke lënë dëme të konsiderueshme.

“Sapo më goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë. Po ecja ngadalëëëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë ,stop stop. Jo unë, po prisja të bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë? Lum shtëpia që më ka.” -shkroi ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjithçka e mbushur….Bosh (@aurelagaceofficial) on

Top Channel