Arrestohet mësuesja 38 vjeçare që fjeti me nxënësin që strehonte në shtëpi

20/05/2020 22:03

Një mësuese është arrestuar për krime seksuale, teksa kishte bërë seks me një ish-nxënës të saj që kishte strehuar përkohësisht në shtëpi. Bashkëshorti i saj raportohet se kishte regjistruar skenën mes të dyve.

Mësuesja e anglishtes Stephanie Pudlowski u thirr nga policia për intervistë pasi oficerët kishin marrë informacione për videot e regjistruara.

Në një prej tyre tregohej aktiviteti seksual mes mësueses 38 vjeçare dhe ish-nxënësit të saj 16 vjeçar që nuk është identifikuar publikisht nga autoritetet.

Ajo e kishte pasur më parë nxënës 16-vjeçarin në shkollën e mesme James Williams, në Oneida të SHBA.

Burri i saj kishte vendosur kamerat në dhomën e bodrumit ku ajo kishte vënë për të jetuar djalin, pasi gruaja e tij mbyllej aty shpeshherë me të riun. Pas arrestimit ai ka kërkuar divorcin.

Pudlowski se ka shkaktuar dëm mendor ndaj fëmijës, dhe akuzohet për sulm seksual ndaj një të mituri nën kujdesin e saj.

Top Channel