“Biebers On Watch” quhet seria e video-ve që Justin Bieber ka krijuar me bashkëshorten e tij, Hailey.

Së fundmi këngëtari britanik ka bërë një deklaratë që ka habitur fansat e tij dhe me siguri ka zemëruar ish-partneren Selena Gomez.

Artisti u shpreh se nëse do të kthehej pas në kohë e vetmja gjë që do të ndryshonte do të ishte seksi para martese.

Justin duket se është penduar për aktet seksuale që ka patur në të kaluarurën e sidomos për ato me Selena Gomez.

Çifti Bieber, në komunikimin me fansat tha se marrëdhëniet seksuale para martese e ndërlikojnë shumë lidhjen prandaj shumë prej tyre shkojnë drejt ndarjes.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel