Dalin pamjet e reja/ Brenda super-vilës luksoze ku po jetojnë Prince Harry dhe Meghan Markle

19/05/2020 11:00

Ata mund të kenë braktisur Mbretërinë e Bashkuar për Los Angeles, por fansat e Princit Harry dhe Meghan Markle mund të marrin akoma detaje nga jeta e re e çiftit në shtëpinë e tyre në Hollivudit. Një shtëpi kjo që kushton plot 18 milion dollarë.

Super vila ka tetë-dhoma gjumi, 12-banjo dhe është një vilë ‘Tuscan-style’, e cila ulet në 22 hektarë në majë të një kodre dhe ka roje ultra-ekskluzive. Nga kjo banesë ofrohet një pamje e mrekullueshme e qytetit Beverly Ridge Estates.

Ndërkohë në rrjet janë publikuar edhe disa foto të super vilës dhe luksit që ofron. Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel