Në orët e para të mëngjesit nisi puna për shembjen e Teatrit Kombëtar dhe Teatrit Kombëtar Eksperimental Kujtim Spahivogli.

Shembja u bë me anë të një fadrome, ndërkohë që vazhdojnë punimet në zonë.

Ndërkohë që prej orëve të para të para të mëngjesit qytetarë janë mbledhur në qendër të kryeqytetit për të protestuar.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel