Moderatorja e njohur zbulon se sa para fiton me një postim në Instagram

17/05/2020 21:01

Rubrika “Trotuar” në “E Diell”, është kthyer në oazin e një debati, informativ dhe edukativ. Në të ceken tema që ne hasim shpesh në përditshmërinë tonë. Tema mbi të cilën u diskutua këtë herë, ishte “Instagram”.

Instagrami është një rrjet social, ku krahas publikimit të fotove dhe videove, personazhet e njohur e kanë kthyer dhe si një formë biznesi që gjeneron të ardhura. Një ndër to, që këtë rrjet  e shfrytëzon si të tillë, është dhe moderatorja Argjira Spanca.

E pyetur nga Edi Manushi se sa fiton me anë të reklamimit të produkteve të ndryshme në Instagram, Argjira zbuloi se më minimalja është 250 euro.

Top Channel