Çmenduritë e njerëzve/ Të rrish në uji deri sa të ngrijnë flokët

16/05/2020 17:09

Që nga viti 2011 është bërë traditë që në Kanada të shkojnë njerëz nga e gjithë bota për të bërë gjëra të çmendura. Ata hidhen në ujë kur është jashtëzakonisht i ftohtë dhe më pas rrinë aty derisa flokët e tyre të lagur ngrijnë.

Fotot e tyre janë bërë virale në rrjet. Ndërkohë motivi për të bërë këtë është fare i thjeshtë, pasi bëjnë pjesë në një konkurs për flokët e ngrira më të bukur.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni galerinë më modelet e veçanta të flokëve të ngrira.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel