Dua Lipa thyen karantinën, së bashku me të dashurin shkoi te… (FOTO)

15/05/2020 15:46

E motra festoi 19-vjetorin e lindjes, e për këtë arsye Dua Lipa vendosi që të thyente rregullat e marra si pasojë e Covid-19.

Këngëtarja e famshme theu karantinën, duke shkuar së bashku me të dashurin Anwar Hadid, te shtëpia e familjes së saj për të uruar nga afër të motrën, shkruan Shqip.

Dua dhe Anwar morën pjesë në një barbecue familjar të enjten për të festuar ditëlindjen e 19-të të motrës së saj Rina.

24-vjeçarja ndau në “Instagram” një seri imazhesh nga festa, në të cilat shfaqet me Anwarin duke kremtuar me familjen e saj në shtëpinë e tyre.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel