Sasa Hoda është “guximtarja” nga Kosova, e cila përballoi triumfoi mbi një sëmundje të rëndë që kishte. Ajo ka “luftuar” me sëmundjen e rrallë të quajtur Hemangioma dhe ka arritur me sukses ta mposhtë atë.

Sasa ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku zbuloi se si e ka kaluar këtë periudhë izolimi në shtëpi. Ajo tha që ka thyer karantinën dhe ka dalë të ecë, sepse kjo i bën mirë për shëndetin. Po ashtu ka bërë dhe banjoje dielli në oborr. “Kështu ka kaluar karantina”, tregon Sasa.

“Kam thyer rregullin dhe kam dalë për ecje, sepse më bën mirë për shëndetin. Bëj rreze dielli në oborr, kështu më ka kaluar karantina”, shprehet Sasa.

FOTO GALERI
2/24

Top Channel