Dua Lipa xheloze “e çmendur”?! Ja çfarë i bën të dashurit

13/05/2020 16:34

Dua Lipa është si çdo vajzë tjetër dhe këtë e ka dëshmuar edhe nëpërmjet këngëve të saj.

Në një intervistë për “Watch What Happens Live” këngëtarja me origjinë shqiptare tregoi se herë pas here i kontrollon Anwar Hadid telefonin për shkak se është xheloze.

Dyshja e shumëpërfolur kanë gati 1 vit që shoqërohen me njëri-tjetrin madje së fundmi kanë nisur të bashkëjetojnë.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel