Reperi shumë i dashur i publikut Ledri Vula po korr shumë sukses me albumin e tij muzikor 10/10 disa projekte të së cilit menjëherë janë bërë pjesë e listës së “Top Awards”.

Së fundmi Ledri ka postuar një foto në profilin e tij të Instagramit me diçiturës “Trëndafil i Zi”, që është titulli i një prej projekteve muzikore të albumit të ri.

Të gjithë fansat mendojnë Ledri po përgatitet për lançimin e klipit të kësaj kënge që është pëlqyer shumë nga publiku.

Mbetet ende për tu parë nëse këto aludime janë të vërteta dhe nëse “Trëndafil i Zi” do të votohet nga fansat e reperit për të qenë pjëse e klasifikimit të 100 këngëve më të bukura moderne shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

Trandafil i zi

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Top Channel