Celeste Barber, një aktore australiane, komediane dhe shkrimtare është mjaft e famshme në rrjete sociale. Do thoni ju pse?

Ajo ka mbi 3.7 milionë ndjekës në Instagram dhe që prej vitit 2015 ajo nisi një ‘eksperiment’ me qëllim për të treguar sesi do të dukeshin fotot në të vërtetë nëse në vend të njerëzve të famshëm, njerëz të thjeshtë do ti kishin postuar ato.

Më poshtë do të shihni 20 foto të zgjedhura, të cilat do të ju bëjnë të buzëqeshni fort…

FOTO GALERI
1/19

Top Channel