Ashley Simpson dhe bashkëshorti i saj Evan Ross janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Këngëtarja e famshme e konfirmoi lajmin e ëmbël sot me ndjekësit e saj në Instagram.

Ky do të jetë fëmija i tretë në total i yllit të “Pieces of Me”, pasi ajo ka dhe një djalë me ish-partnerin Pete Wentz, përveç vajzës Jagger Snow Ross me Evan.

Top Channel