Paraditen e sotme, një 61-vjeçar është gjetur i pajetë në një kanal në Durrës.

Nisur nga informacionet paraprake, mësohet se i ndjeri me iniciale I.H., kishte probleme shëndetësore.

*Lajmi mbetet në përditësim

Informacioni i policisë:

Më datë 25.04.2020, rreth orës 10:10, në lagjen nr.15, Durrës,është gjetur pa shenja jete i mbytur në një kanal, shtetasi I.H.,61 vjeç, i cili kishte probleme shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel