FOTO/ Imazhet nga karantina, do shkriheni së qeshuri me këto njerëz

24/04/2020 17:51

Ju mendoni se kani patur një ditë të keqe gjatë karantinës nga koronavirusi?

Ndoshta interneti u shkëput në kohën kur ju ishin duke punuar, ndoshta ju dogj keku që e kishit bërë me shumë dashuri.

Por ky nuk është fundi i botës. Në këtë fotogaleri do të shikoni se ka njerëz që po kalojnë edhe më keq në izolim.

Për t’ju ngritur humorin dhe për t’ju dhënë një doze vitamine (të qeshure), “Bored Panda” ka mbledhur fotot më qesharake të njerëzve në karantinë.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel