Pandemia e koronavirusit nuk e ka ndaluar Kim Kardashian të punojë.

Ylli i reality show ka vazhduar me reklamimin e linjës së saj “SKIMS”.

39 vjeçarja ka pozuar buzë oqeanit me veshjet e reja dhe dukej tërësisht mahnitëse! Fotot i ka postuar menjëherë për 166 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel