Yazmin thyen karantinën për stërvitje, merr dhe paparacin “me vete” (FOTO)

13/04/2020 16:51

Ylli i “TOWIE” Yazmin Oukhellou ka refuzuar t’a lërë stërvitjen pas dore gjatë izolimit nga pandemia e koronavirusit.

Bukuroshja britanike e ka thyer edhe njëherë karantinën për t’u ushtruar në natyrë.

25 vjeçarja nuk harroi të merrte as paparacin “me vete”, i cili i realizoi disa foto në Essex, ku dukej tepër në formë me veshje sportive.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel