Një trend i ri është përhapur në rrjete sociale, veshja e jastëkut si fustan. Iluzioni i fustanit i krijuar nga jastëku dhe një rrip i lidhur rreth belit, është mënyra më e re për të kaluar kohën gjatë karantinimit.

Kjo veshje quhet jastëk karantinë apo #quarantinepillowchallenge. Ju mund të ndryshoni pamjen me të gjitha jastëkët që keni në dispozicion.

Më pas nëse keni nevojë vetëm për një rrip, i cili preferohet të qëndrojë super I shtrënguar rreth belit. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel