Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon përmes një lidhje Skype, nga ku tregoi rutinën e këtyre ditëve.

Nga të gjitha punët e shtëpisë, Fjolla veçoi gatimin si të preferuarin e saj, sidomos kur bëhet fjalë për ushqimet tradicionale.

Këngëtarja pranoi se është duke konsumuar më shumë se zakonisht dhe deri tani ka shtuar plot 5 kg.

Top Channel