Karantina po i rikujton edhe njëherë Cristiano Ronaldos e partneres së tij, Georgina Rodriguez, se sa shumë e duan dhe kujdesen për njëri-tjetrin.

Pasi pamë në Instagramin e saj modelen 26 vjeçare duke qethur yllin e Juventusit, këtë herë çifti i famshëm e kanë treguar në një tjetër mënyrë afrimitetin e tyre.

Futbollisti i famshëm dhe bukuroshja argjentinase janë stërvitur sot bashkë. Teksa Georgina bënte vrap, Cristiano mbante telefonin dhe e filmonte, dhe e anasjellta.

“Partnerja ime e bukur e stërvitjes,” shkruan CR7 në videon e publikuar në Instagramin e tij.

 

View this post on Instagram

 

My beautiful training partner!??‍♀️?? #stayactive #stayhome

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Top Channel