Ajo njihet për fotot e saj tepër provokuese, si pasojë e të cilave ka dhe miliona ndjekës në Instagram.

Duket se Demi Rose nuk ka ndërmend t’i ndahet zakonit.

Modelja 25 vjeçare ka publikuar sërish postime “të nxehta” nga karantina ku ka ekspozuar trupin e saj, vetëm pak orë më parë. Për më shumë shihni galerinë:

Top Channel