Karantina i ka bërë “dëm” Emily Ratajkowskit!

Pasi postoi video duke pirë verë në tualet si dhe foto topless duke përqafuar qenin, modelja 28 vjeçare i ka lënë sërish pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram.

Emily i ka tejkaluar kufijtë duke publikuar një moment intim me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard nga tualeti.

Ylli i “Blurred Lines” shfaqet tërësisht nudo teksa burri e përqafon nga të pasmet, përpara pasqyrës.

“Kjo foto është bërë 6 muaj pasi u martuam, në verën e vitit 2018,” shkruan Ratajkowski në përshkrim.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel