Victoria Beckham ka lajmëruar se do të dhurojë 20% të të gjithë shitjeve të firmës së saj të modës dhe brand-it të bukurisë për njerëzit në nevojë, gjatë pandemisë së koronavirusit.

Ish- anëtarja e “Spice Girls”, 45 vjeç, u detyrua të mbyllte dyqanin e saj kryesor në Londër si pasojë e izolimit, por duke qenë se porositë online vazhdojnë, bashkëshortja e David ndërmori vendimin bamirës.

Në përqindjen e donaciont do përfshihen edhe të ardhurat nga linja e re e make up-it “Victoria Beckham beauty”.

Top Channel