Ish-e dashura e Justin Bieber “çmendet” në karantinë, topless dhe…(FOTO)

30/03/2020 16:34

Sahara Ray njihet për fotot e saj provokuese, të cilat nuk kishin si të mungonin as në karantinë.

Nuk është çudi që modelja austrialiane, e përfolur për një kohë të gjatë si e dashura e Justin Bieber, ka pozuar topless.

Por izolimi duket se e ka “çmendur” pak 25 vjeçaren. Sahara ka postuar dy foto me të brendshme e pa recipeta ku shfaqet “e egër” e me flokë të shkatërruar, për 1.2 milion ndjekësit e saj.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel