Trotuar/ Do të jetonte me partnerin 24 orë? Ingrit Gjoni jep përgjigjen e papritur

29/03/2020 20:23

Ingrit Gjoni, padyshim që është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. Jo vetëm e bukur, por Ingriti shpesh njihet nga ata personazhe që e thotë hapur dhe pa ndrojë atë që mendon.

Teksa ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”, Ingriti në një moment u pyet nga gazetari Ervin Kurti, nëse do të qëndronte 24 orë së bashku me partnerin.

Këngëtarja u shpreh se edhe pse për shkak të angazhimeve nuk ka qëndruar me partnerin 24 orë të plota, nuk do ta kishte problem një gjë të tillë. Madje sipas saj gjatë kësaj periudhe ato do të afroheshin akoma dhe më shumë me njëri-tjetrin.

Për më shumë ndiqni videon duke filluar nga minuta 7:50.

 

Top Channel