Trotuar, Alesia Bami: Ja ç’do i bëja Florit po të ishim bashkë në karantinë

29/03/2020 20:57

“E Diell”, nuk i ka munguar “Top Channel” edhe këto ditë kaotike që po kalon vendi ynë si pasojë e COVID-19.

“Trotuar” është një nga rubrikat e shumta në këtë emision që ka në fokus, debatin, sakarzmin dhe të papriturat. Në një moment teksa moderatorja Alesia Bami, ishte duke folur mbi temën e rubrikës “Karantina na ndan apo na bashkon”.

Bukuroshja brune u shpreh se do dëshironte që të kalonte karantinën së bashku me moderatorin Flroian Gjini. Natyrisht e thënë kjo në një konotacion humoristik, nga njëra anë Alesia do të bënte punët e shtëpisë, ndërsa Flori do të merej me teori “filozofike”. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

Top Channel