Përputhen/ Brikeno emocionon Antonetën, i dedikon letrën “surprizuese”

29/03/2020 17:44

Risia e rubrikës “Përputhen” këtë javë ishin takimet. Për t’iu përshtatur kushteve të krijuara si pasojë e koronavirusit në vendin tonë, takimet ishin ideuar që të zhvilloheshin në karantinë dhe prania e çifteve të realizohej me anë të një “letre”.

Njëra nga takimet e kësaj jave ishte dhe ajo e Antonetës dhe Brikenos. Ndonëse Brikeno është shprehur që është më i zoti me fjalën se sa me të shkruarën, duhet pranuar që letra e tij e emocionoi jo pak Antonetën.

Brikeno, arriti të ndërthurte bukur fjalët për të shprehur pëlqimin e tij kundrejt Antonetës, e cila dukej sikur i “buzëqeshnin sytë” teksa lexonte. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon, duke filluar nga minuta 3:15.

Top Channel