Chloe Ferry u bë e famshme pasi mori pjesë në disa reality show britanik, përfshirë Geordie Shore dhe Celebrity Big Brother.

Megjithatë vëmendjen më të madhe “bomba” 24 vjeçare e ka në Instagram. Chloe ka 3.4 milionë ndjekës në rrjetin social, e jo më kot.

Ferry poston vazhdimisht foto të nxehta e provokuese si ajo 7 orë më parë, nga shtrati i saj me recipeta, me pëshkrimin “Mirëmëngjes”.

Top Channel