Një person është gjetur i pajetë para pak minutash në një banesë në Shkodër, në lagjen Skenderbeg.

I ndjeri u gjet nga fqinjët, teksa mbetetn ende mister shkaqet e ngjarjes. Personi i seksit mashkull rreth 50 vjeç jetonte i vetëm, ndërkohë që punonte si roje në një objekt. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe dyshimet fillestare janë për vdekje natyrale.

Top Channel