Make up tutorial dhe të qeshura pafund, Luana Vjollca ju bën t’a harroni koronavirusin!

27/03/2020 18:48

Nëse bëhet fjalë për energji pozitive, emri i parë që mund t’ju vijë në mendje është Luana Vjollca.

Edhe në këto ditë të vështira që po përjeton e gjithë bota për shkak të pandemisë së koronavirusit, moderatorja dhe këngëtarja e njohur ka ditur si t’ja zbukurojë ditën ndjekësve të saj në Instagram.

Autorja e “Take Me Out Albania” ka publikuar disa video të shkurtra nga shtëpia e saj ku improvizon një make up tutorial teksa qesh me të madhe.

“Dita e sa-të e karantinës është? Shfletoni galerinë për të parë sa mirë që jam,” shkruan Luana me shaka në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

FOTO GALERI
2/17

Top Channel