Priyanka Chopra lidhi kurorë me Nick Jonas në dhjetor të vitit 2018. Tanimë, aktorja 37 vjeçare është shprehur se është gati të krijojë familje me bashkëshortin 10 vite më të ri.

Në një intervistë për “Tatler”, Priyanka foli për marrëdhënien me këngëtarin, duke theksuar se çiftit i është dashur punë e durim për të pasur një martesë të lumtur.

“Të kem një familje është shumë e rëndësishme për mua, dhe gjithmonë ka qenë. Është diçka që duhet t’a bëj patjetër. Unë dhe Nick nuk rrimë më shumë se dy javë pa u takuar. Ky është rregull. Ndryshe është e vështirë. Duhet punë në një lidhje,” ka thënë Chopra.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel