Monika flet nga Karantina: Ka plasur dashuria e madhe me Ilirin, nuk kemi mundësi për fëmijë të katërt

25/03/2020 19:17

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në Pesë me Bieta Sulon.

Ajo ka folur për karantinën dhe se si po e kalon atë, teksa është shprehur se ka plasur dashuria midis saj dhe Metës.

“Për hir të vërtetës ka plasur dashuria e madhe me Ilir, nuk kemi mundësi për fëmijë të katërt. Mbas operacionit vitin e kaluar nuk kam mundësi për fëmijë të tjerë dhe i gëzohem 3 fëmijëve që kam dhe i lutem zotit të kenë jetë dhe të bëhen të pavarur,“- tha ajo, teksa tregoi më tej se si e kalojnë ditën.

FOTO GALERI
1/27

Top Channel