“Më prishën shtëpinë”/ I riu tenton tu vërë zjarrin 5 dyqaneve në Vlorë

25/03/2020 18:22

Pesë dyqaneve i është tentuar t’i vendoset flaka në lagjen Osman Haxhiu .

Një 24 vjeçar i cili me një bidon benzinë ka tentuar të djeg dyqanet.

Policia e ka arrestuar në moment dhe ka qenë ndërhyrja e shpejtë e patrullës që ka bërë te mundur mos përhapjen e zjarrit si dhe arrestimin e tij.

Po sipas policisë 24 vjeçari është shprehur se i kanë prishur shtëpinë.

FOTO GALERI
3/3

Top Channel