TIRANË- Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Një makinë  “security” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë në buzë të rrugës.

Aksidenti ka ndodhur në mëngjes ku fluksi i makinave të autorizuara që shkojnë në punë ka qenë edhe më i lartë. Deri më tani nuk raportohet të ketë persona të plagosur.

Top Channel