Teksa aktualisht në Shqipëri rezultojnë 6 të prekur me koronavirus, Bashkia e Fierit ka nisur dezinfektimin e të gjitha institucioneve arsimore.

Ndërkohë mësohet se në kuadër të masave parandaluese për virusin Covid-19, pasditen e sotme në qytetin e Fierit do të dezinfektohen edhe të gjitha shëtitoret, parqet, lulishtet dhe institucionet publike.
  Koronavirusi/ Në Elbasan nis dezinfektimi i shkollave, kopshteve dhe çerdheve

FOTO GALERI
2/9

Top Channel