I riu hedh cigaren e pafikur, merr flakë magazina poshtë pallatit tek Fresku. Alarmohet e gjithë zona

10/03/2020 19:11

Një zjarr ka rënë në një magazinë në Fresk para pak minutash dhe ka alarmuar të gjithë zonën.

Mësohet se një i ri ka hedhur një cigare të pafikur në një magazinë me pajisje punëtorësh dhe si pasojë ajo është përfshirë nga flakët.

Në vendngjarje ndodhë zjarrfikëset dhe po punojnë që të venë flakët në kontroll.

Top Channel