Thaçi nis takimet me liderët politikë, të parin e takon Isa Mustafën

09/03/2020 10:39

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur në takim kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Ky takim e më pas takimet tjera më liderët politikë, i pari i shtetit ka thënë se po bëhen me qëllim të informimit, konsultimit dhe koordinimit për çështje të interesit shtetëror.

Mustafa ishte i shoqëruar nga nënkryetari, Lutfi Haziri.

Ndërkohë nuk dihet a do të ketë deklarime për media pas takimit.

Top Channel