Koronavirusi hyri nga Muriqani/ 28-vjeçari udhëtoi nga Italia përmes Malit të Zi

09/03/2020 16:50

Në pikën kufitare të Muriqanit ndodhej gazetari Klodian Zhivani.

Në këtë pikë mes Shqipërisë dhe Malit të Zi ka kaluar me 26 shkurt i riu nga Tirana me koronavirus. Për më tepër detaje ndiqni lidhjen live.

Top Channel