Dy rastet me koronavirus/ Në karantinë kush ka kontaktuar me të infektuarit

09/03/2020 13:32

Ministria e Shëndetësisë po përditëson informacionet mbi dy rastet me koronavirus dhe masat që po merren kundër përhapjes së virusit, ndiqni lidhjen live.

Top Channel