“U tall me të në shtrat”. Dënohet burri që i preu fytin pas seksit blogeres së njohur

08/03/2020 19:53

Një burrë rus është dënuar me nëntë vjet burg për vrasjen e një blogeri dhe punonjësi seksi në Moskë, raporton Daily Mail.

Maksim Gareev, 33-vjeç, një ekspert i IT-së, do të vuajë dënimin në një koloni të burgut rus, pasi pranoi se vrau 24-vjeçaren Ekaterina Semochkina.

Garayev u tha hetuesve se ai sulmoi vajzën pasi fyente pozicionin e tij financiar, aftësitë seksuale dhe personalitetin e tij pas seksit të paguar.

Trupi i vajzës u gjet në apartamentin e saj korrikun e kaluar. Qafa e saj ishte e çarë dhe ajo kishte plagë nga thika në gjoks.

Nëna e vajzës, Olga Semochkina, i tha gjykatës se shkoi në banesën e vajzës së saj pasi nuk iu përgjigj në telefon.

“Pashë vajzën time të shtrirë në një valixhe dhe fillova të bërtas”, tha ajo.

Garayev pretendon se e vrau Ekaterinën pasi ajo e talli, transmeton KosovaPress.

Ekaterina sapo ishte diplomuar në mjekësi, por ishte një blogere e flaktë në Instagram, ku kishte 85,000 ndjekës.

Ajo gjithashtu ka punuar me kohë të pjesshme si një punëtore seksi, për të mbledhur më shumë para.

Garayev tha se pas seksit, ajo vazhdonte të bënte shaka, duke i thënë se i mungon ‘karakteri’ dhe se kishte dështuar t’i ofrojë kënaqësi në shtrat.

“Unë humba kontrollin dhe kapa një thikë nga kuzhina dhe e godita në fyt. Ajo u përpoq të ikte në banjë, prej nga e nxora. Pikonte gjak dhe ajo filloi të bërtiste. Ia mbylla gojën dhe e godita përsëri me thikë”, tha ai.

FOTO GALERI
2/14
A man suspected to be Ekaterina’s former boyfriend was caught on CCTV entering her block of flats and leaving it with several hours later, wearing dark gloves and carrying a heavy suitcase

Top Channel