Lidhje jashtë emisionit? Antonetës i dalin fotot dhe videot LIVE në studio, përqafuar me një djalë

08/03/2020 18:55

Përputhen është kthyer padyshim në një prej emisioneve më të dashur për publikun, po ashtu dhe personazhet pjesëmarrës të tij.

Duket se si vajzat po ashtu dhe djemtë e Përputhen, nuk u shpëtojnë lehtë fotove të shkrepura jashtë emisionit.

Rasti disi “flagrant”dhe që ka nxitur shumë debat në studio, ka qenë ai i Antonetës. Në studio LIVE janë publikuar disa foto të Antonetës në shoqërinë e një djali tjetër, teksa duken të përqafuar në një prej club-eve të kryeqytetit.

Reagimet në studio dhe deklaratën e Antonetës mbi këtë situatë i ndiqni duke klikuar në videon më poshtë!

Top Channel