Elisa Spiropali: Ndjesë për vulgaritetin e këtyre komenteve, në vend të çdo reagimi ato flasin vetë

21/02/2020 17:30

Elisa Spiropali ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook” duke publikuar disa komente të Petrit Vasilit, Gazmend Bardhit, Lefter Maliqit, Elona Guri, Ylli Dylgjeri.

Ajo shkruan:

Ndjesë për vulgaritetin e këtyre komenteve më poshtë, por në vend të çdo reagimi mendova se ato flasin vetë për nivelin juridik të ekspertëve që mbështesin agresionin e rojtarit të kushtetutës ndaj një profesionisteje dhe gruaje në detyrë! Mbyllni hundën, lexoni dhe nxirrni konkluzionin tuaj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel