Frrok Çupi në Open: Meta po kalon një krizë personale, po kërcënon Amerikën

20/02/2020 21:46

Analisti Frrok Çupi bëri deklarata të forta në Open në Top Channel ndaj Ilir Metës. Analisti tha se Meta është po kalon një krizë personale.

Meta nuk po flet me mazhorancën. Ai po kërcënon Amerikën dhe BE. Do më falni mua se unë ju bëj gjëmën- tha analisti.

Pse po i kërcënon?- e pyeti Eni Vasili.

Amerika dhe BE-ja dhunën e opozitës i kanë quajtur akte terroriste. Meta nuk i ka dënuar por i ka mbështetur. Amerika dhe BE-ja mbështetën tani Shqipërinë dhe atij i duket se aleatët kanë mbështetur qeverinë. Meta po kalon një krizë personale. Krizat personale nuk duhet të shpalosen në publik- tha analisti Frrok Çupi.

Top Channel